Września

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe

Opis nieruchomości

Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:
Lokal usługowo-handlowo- biurowy we Wrześni o pow. 33m2 na osiedlu przy ulicy Kutrzeby we Wrześni. Lokal sąsiaduje z innymi lokalami w których prowadzona jest działalność(np. ubezpieczenia, sklep spożywczy)
W lokalu wydzielona jest:a
- toaleta
-pomieszczenie gospodarcze
Media w lokalu: woda, energia, ogrzewanie elektryczne. Bardzo jasny, przestronny lokal, duża witryna okienna, szklane drzwi.

Wejście z poziomu "0", parking przed lokalem. Lokal mieści się na prężnie rozwijającym się osiedlu, o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.
Koszty najmu: 1300zł netto +130 zł opłata do Wspólnoty Mieszkaniowej + opłaty licznikowe za wodę, energię.

WARUNKI TRANSAKCJI DO NEGOCJACJI ! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! CZEKAMY NA PROPOZYCJE.
Kontakt:Anna Szafraniak tel.604959753 Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Kontakt

Anna Szafraniak

Anna Szafraniak

Telefon:
604959753
E-mail:
biuro@szafraniak.com
Numer licencji:
16073

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI SZAFRANIAK z siedzibą przy ul.Opieszyn 2/U3, 62-300 Września (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@szafraniak.com… czytaj więcej